Su MABEYNCİ & Çetin ATEŞOĞLU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Su&Çetin Hayranlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sinem Kobal’ı Rahat Bırakın!

YazarMesaj
haticee_
Isınan Üye
haticee_

Sinem Kobal’ı Rahat Bırakın! Empty
MesajKonu: Sinem Kobal’ı Rahat Bırakın!   Sinem Kobal’ı Rahat Bırakın! I_icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 9:07 pm

Sinem Kobal’ı rahat bırakın!

Kanal D’nin yeni dizilerinden “Küçük Sırlar”a ve Sinem Kobal’a yapılan eleştirilere bir hayli sinirlenen okurlarımızdan biri, facebook’taki hesabıma, “Ali Bey, adımı kullanmayın, ama bunu lütfen yayınlayın” notuyla bir e-posta yolladı... İşte Sinem Kobal hayranı okurumuzun yazdıkları:
“Kanal D’deki ‘Küçük Sırlar’ dizisini altı bölümdür izliyorum ve şunu söylemeliyim; Sinem Kobal, gayet iyi oynuyor! Benim anlayamadığım neden eleştiriliyor?
Tabii, Türk seyircisi alıştı, ‘Aşk-ı Memnu’ gibi dizileri izlemeye. İlla ki bir oyuncuyu konuşacaksak sevişmesi ya da öpüşmesi gerekiyor değil mi? Ama Sinem Kobal, altı bölümdür bunların hiçbirini yapmadı. O yüzden oyuncu değildir efendim! Altı bölüm sevişmediği için, altı bölüm öpüşmediği için, altı bölüm boyunca yengesinin kocasıyla kırıtmadığı için, altı bölüm boyunca dekolte giysiler giyip fiziğini göstermeye çalışmadığı için Sinem Kobal asla oyuncu değildir değil mi?

Haksızlığın kimse farkında değil!

Dizideki Sinem sahnelerini izleyin derim.
Uyuşturucu bağımlısı abisini, o kötü alışkanlığından vazgeçirmek için yaptığı konuşmada söylediği sözler ve o sözleri söylerken ki mimikleri, döktüğü gözyaşları beni ekran başında ağlattı.
Babasını kendi yaşında kızlarla bastığı gece odasına kapandığında, o gözlerindeki hüzün bana yansıdı. Ben eminim ki, daha birçok seyirci de buna kapıldı, ama güzelim ülkemizde bir şahsın oyuncu olması için, ‘Bihter’ gibi amcasının yeğeniyle birlikte olması ya da ‘Eyşan’ gibi sevdiği adamı hapse attırmas, olmadı ‘Fatmagül’ gibi dört kişinin tecavüzüne uğraması gerekir.
Sinem Kobal’a yapılan haksızlığın kimse farkında değil.
Kendisi işinin eğitimini alıyor ve inanır mısınız, rol gereği bile olsa güldüğü zaman seyirciyi de gülümseten ender gülüşe sahip oyuncudur. Çünkü doğallık var kızda.
Ama yok iyisi mi Sinem sen git hemen bir seviş gel, yoksa seni takan olmaz!”

Ali EyüboğLu

Sinem Kobal’ı Rahat Bırakın!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sinem Kobal (Su)
» Sinem Kobal'ın Başarısı Hakkında Ünlülerin Görüşleri
»  Sinem Kobal Göklerde
» Sinem Kobal Çalışmalarınız
»  Sinem Kobal İftar Çadırında