Su MABEYNCİ & Çetin ATEŞOĞLU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Su&Çetin Hayranlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bale Hayatımı Disiplinli Yapı

YazarMesaj
haticee_
Isınan Üye
haticee_

Bale Hayatımı Disiplinli Yapı Empty
MesajKonu: Bale Hayatımı Disiplinli Yapı    Bale Hayatımı Disiplinli Yapı I_icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 9:45 pm

4 Yaşında Bale Eğitimine Başlayan ve 9 Yıl Bale Yapan Güzel Oyuncu Sinem Kobal, Balenin Hayatını Disipline Ettiğini Söyledi.

Sinem Kobal, NTV'de Gani Müjde'nin hazırladığı ve şarkıcı Ferhat Göçer'in de konuk olduğu 'Denizde Hayat' programında tekneyle Fethiye'nin ünlü Kuleli Koyu'nu gezdi.

Program sırasında Gani Müjde'nin sorularını da yanıtlayan Sinem Kobal, 4 yaşında başladığı bale eğitiminin kendisine önemli bir katkı sağladığını belirterek, şunları söyledi:
'9 sene bale yaptım. Royal Akademi'den diploma aldım. İngiltere'ye bağlıydı benim okulum. 4 yaşında başladım ve yani hayatımdaki disiplinin veya işteki disiplinimin temelini oluşturan bale. Çünkü çok disipline dayalı, 4 yaşında da olsan senden profesyonel bir insan duruşu bekliyorlar. Gerçekten herkese tavsiye ediyorum.'

Bale Hayatımı Disiplinli Yapı
1 sayfadaki 1 sayfası