Su MABEYNCİ & Çetin ATEŞOĞLU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Su&Çetin Hayranlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yeni İmajı Şaşırttı

YazarMesaj
miss-yildiz

miss-yildiz

Yeni İmajı Şaşırttı  Empty
MesajKonu: Yeni İmajı Şaşırttı    Yeni İmajı Şaşırttı  I_icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 12:47 pm

Yeni İmajı Şaşırttı  Burakkutuutt11

Yeni imajı şaşırttı

"Baba Ocağı"nın yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit görenleri hayrete düşürdü.

Çeşme'de sevgilisi Zeynep Dörtkardeşler'le birlikte tatil yapan "Baba Ocağı"nın yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit, yeni imajıyla ilk kez "Mega Magazin" tarafından görüntülendi. Ağustos ayında çekimlerine başlayacağı yeni sinema filmi için saçlarını kısacık kesen Burak Özçivit, bu konuda bir itirafta bulundu. 6 yıldır saçlarını makineyle kendisinin kestiğini itiraf eden Özçivit, "6 yıldır berber kuaför kullanmıyorum" dedi.

Burak Özçivit'in yeni halini çok beğendiğini söyleyen Zeynep Dörtkardeşler,
"Ben çok beğeniyorum, çok sevdim bu halini" diye konuştu. İlişkilerine de değinen ikili, ufak tefek sorunlar yaşadıklarını söyleyese de birbirlerine her zaman destek olduklarını belirtti. Bunun üzerine espriyi patlatan yakışıklı oyuncu, "Bir tek elektrik ve su faturası yüzünden kavga ediyoruz" diye konuştu.

HABERTÜRK
http://www.smf123.net/s1/burakclb/index.php?action=reminder

Yeni İmajı Şaşırttı
1 sayfadaki 1 sayfası