Su MABEYNCİ & Çetin ATEŞOĞLU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Su&Çetin Hayranlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Burak Özçivit, İlginç Damak Zevkini Mega Magazin'e Anlattı.

YazarMesaj
miss-yildiz

miss-yildiz

Burak Özçivit, İlginç Damak Zevkini Mega Magazin'e Anlattı. Empty
MesajKonu: Burak Özçivit, İlginç Damak Zevkini Mega Magazin'e Anlattı.   Burak Özçivit, İlginç Damak Zevkini Mega Magazin'e Anlattı. I_icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 12:49 pm

Babası Antepli bir kebap ustası olan burak özçivit, ilginç damak zevkini Mega Magazin'e anlattı.
Yakışıklı oyuncu burak özçivit ve 4 yıllık sevgilisi güzel oyuncu Zeynep Dörtkardeşler, Rumeli Hisarı'nda kahvaltı yaparken Mega Magazin ekibine hayatlarının ilginç yanlarını anlattı. Tanışma hikayelerinden bahseden burak özçivit, Best Model yarışmasında Zeynep Dörtkardeşler'i görünce çok beğendiğini itiraf ederek "Yapacak bir şey yoktu, beğenmiştim. Gittim, ona hoşlandığımı söyledim. Sonra birlikte olmaya başladık ve bugünlere geldik" diye konuştu.

Zeynep Dörtkardeşler, hayat felsefesini üzerine giydiği "Çok da Tın" yazılı tişörtle yansıtan burak özçivit'in duygularını bakışlarıyla dile getirdiğini söyleyerek,"Onun her şeyi anlatmaya gözleri yetiyor. Otursun ve sadece baksın, fazla konuşmayı sevmez" diye konuştu. Babasının Antepli bir kebap ustası olduğunu öğrendiğimiz burak özçivit çok güzel yemek yaptığını ilk kez anlatırken, ilginç damak zevkinden de bahsederek, "Pilavın üstüne limon sıkarım. Ekmeğin arasına da nar ekşisini döker, yerim" diye konuştu.

20.08.2009 13:39:38
http://www.smf123.net/s1/burakclb/index.php?action=reminder

Burak Özçivit, İlginç Damak Zevkini Mega Magazin'e Anlattı.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Burak Özçivit ile Aşkları Sürüyormuş
» Burak Özçivit Haberleri
» 23 Yaşındaki Burak Özçivit'in 20'lik Dişiyle Başı Dertte
» Burak Özçivit Hayatının Rolünü Bu Dizide Buldu..
» Ebru Şam - Burak Özçivit Aşkı!