Su MABEYNCİ & Çetin ATEŞOĞLU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Su&Çetin Hayranlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Usta Oyuncular Bize Kızıyor Ama...

YazarMesaj
miss-yildiz

miss-yildiz

Usta Oyuncular Bize Kızıyor Ama... Empty
MesajKonu: Usta Oyuncular Bize Kızıyor Ama...   Usta Oyuncular Bize Kızıyor Ama... I_icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 1:01 pm

Usta oyuncular bize kızıyor ama...

Burak Özçivit, yıllarını meseleğe adamış oyuncuların, mankenlikten gelerek oyunculuk yapmaya çalışanlara kızmalarını anladığını söyledi.

CNNTURK'te Saba Tümer'in programına konuk olan Burak Özçivit, iyi bir oyuncu olma yolunda çok çalıştığını söyledi.

Mankenlikten oyunculuğa geçen Burak Özçivit, duayen oyuncuların kendilerine tepki duymalarına hak vererek "İster istemez ama ben çalıştığım için çok fazla görmüyorum. Diğer arkadaşlarım da çok çalışıyor zaten yaptıkları işlerden belli... Onların deyimiyle yukarıdan düşme geliyorsunuz ekrana. Ben çok hak veriyorum çok haklılar ama çalışana da birazcık saygı duyulmasını istiyorum" diye konuştu.

Oyunculuk anlamında kendisini yetiştirmek için çok çalıştığını ifade eden Özçivit, sette kendisiyle biraraya gelen oyuncuların bunu gözlemlediğini belirterek "İşimi çok seviyorum" dedi.

Televizyon Gazetesi 19 Aralık 2009
http://www.smf123.net/s1/burakclb/index.php?action=reminder

Usta Oyuncular Bize Kızıyor Ama...
1 sayfadaki 1 sayfası