Su MABEYNCİ & Çetin ATEŞOĞLU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Su&Çetin Hayranlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

''Ben Bekarlıktan Kurtuldum!"

YazarMesaj
Buse_

Buse_

''Ben Bekarlıktan Kurtuldum!"  Empty
MesajKonu: ''Ben Bekarlıktan Kurtuldum!"    ''Ben Bekarlıktan Kurtuldum!"  I_icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 7:21 pm

Star Tv’nin sevilen gençlik dizisi Küçük Sırlar’ın Demiri, Birkan Sokullu dizi hakkında çok önemli tüyolar verdi. Yeniyıla özel çok güzel bir bölüm hazırladıklarını söyleyen Sokullu Demir-Çetin çatışmasının da devam edeceğini söyledi. Demir’in cok hırslı bir şekilde işinde yükselmeye çalışmasınında gerginliği arttırıcağının tüyolarını vererel önemli gelişmelerin yaşanacağını belirtti. Demir’in Su’nun Çetin’le olduğu için kendini geri çekip işine yoğunlaşacağını ama Demir’le Su’nun da arasında ilerleyen bölümlerde gelişmeler yaşanacağını ekledi. Ayşegül’ün Çetin’le Su’yu ayırmak için Demir’le yakınlaşacağını söyleyen Sokullu, bu amaç uğruna aralarında bir arkadaşlık yaşanacağını belki durumun daha da ileriye gidebileceğini söyledi. (Setarkasi.com)

Küçük Sırlar’ın masum kızı Su, yani Sinem Kobal dizisiyle ilgili özel açıklamalarda bulundu. Başarılı oyunculuğu kadar ünlü futbolcu Arda Turan’la yaşadığı aşklada sürekli gündeme gelen Kobal dizide yılbaşıyla birlikte büyük değişikliklerin yaşanacağını söyledi. Dizide giyilen kıyafetlerin ikon haline geldiğini söyleyen Kobal, kıyafetleri taşırken çok yorulduklarını bunun için, sık sık spor ayakkabı giyerek kendilerini dinlendirdiklerini söyledi. Çetin’e hala güvenemediğini söyleyen Su, ilerleyen bölümlerde Demir ve Ayşegül’ün onlara inat bir ilişki yaşayabileceklerini söyledi. Çetin’in ona aldığı kelebek kolyesinin ilerleyen bölümlerde büyük entirikalara neden olacağının tüyosunu veren Kobal, ”izleyenler dikkat etsinler”demeden geçemedi. Su ile hiçbir benzerliği olmadığını söyleyen Kobal, Su’yun daha çekingen ve kapalı bir kız olduğunu söyledi. Oyunculuk mesleğini çok sevdiğini söyleyen Kobal, hiçbir zaman sıkılamayacağını da ekledi.

Küçük Sırlar dizisinin Ali’si Kadir Doğulu Show Tv’nin yılbaşı gecesine dizi arkadaşları Burak Özçivit ve Birkan Sokullu ile katıldı. Sevgilisi Arzu’nun çocuk düşürme tehlikesiyle karşı karşıya gelmesiyle heyecanının doruğa cıktığı Küçük Sırlar dizisinde Kadir Doğulu senaryoyla ilgili ağzından öyle birşey kaçırdıki, ister istemez tüyo vermek zorunda kaldı. Dizide Çetin karakterine hayat veren Burak Özçivit’in sonunda Su’yu elde etmesiyle ”Ben artık bekarım” demesinin üzerine dilini tutamayan dizinin Ali’si, Kadir Doğulu ”Bende yakında baba olacağım!” dedi. İster istemez ”Baba olacağım” diyerek Arzu’nun çocuğunu düşürmeyeceğinin tüyosunun veren Doğulu kırdığı potun farkında bile olmadı

''Ben Bekarlıktan Kurtuldum!"
1 sayfadaki 1 sayfası