Su MABEYNCİ & Çetin ATEŞOĞLU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Su&Çetin Hayranlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

SuÇet için MAİL KAMPANYASI

3 posters
YazarMesaj
Admin

SuÇet için MAİL KAMPANYASI Empty
MesajKonu: SuÇet için MAİL KAMPANYASI   SuÇet için MAİL KAMPANYASI I_icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 2:46 pm

Tims Productions Mail:info@tims.tv
Telefon:0212 324 99 86

Buda atıcağınız mail:

merhaba ben küçük sırlar dizisi izleyicisiyim dizide bende herkes gibi suçet aşkını görmek istiyorum.Bu dizide
en çok istenilen en çok sevilen en çok yakıştırılan çift suçet çifti suçet çifti sudemir'in kaç katı bilmiyosunuz
bir iki sudemir fanları yüzünden senaryo bu kadarciddiye alınıyosa milyonları geçmiş suçetin fanlarının neden alınmıyo suçet olursa
reytinglerde düzelmede olur 27 bölümdür bekliyoruz ama onlara dair bir gelişme yokeğer suçet aşkı yaşanmazsa diziyi izlemeyi
bırakıcaz suçet fanları milyonları geçmiş durumda bu zamana kadar hep belki olur diye bekledik ama siz sudemir'i tekrar barıştırdınız
bizde bu gidişle diziyi izlemeyi bırakıcaz.Aynı şekilde üvey kardeşlerinde birlikte olmasını istemiyoruz anafikir ne üvey kardeş durumuyla
ilgili aşıksan aşk yasak dinlemez mi dizide bu sorun yaratmıyo ama izleyiciler oldukça tepkili çoğu kişi dizide olan davranışlardan dolayı
ne kendi izliyo ne de çocuğuna izletiyo reytinglerde bu hale geliyo artık biz suçet aşkı izlemek istiyoruz onların aşkını istiyoruz suçet istiyoruz...

su<3<3<3çet

arkadaşlar suçet izleyicileri olarak burayıda çökertelim plan gizli merak etmeyin üye olan ayçetçiler atılıcaktır..
http://sucet.yetkinforum.com
simacrn

MesajKonu: Geri: SuÇet için MAİL KAMPANYASI   SuÇet için MAİL KAMPANYASI I_icon_minitimePaz Şub. 27, 2011 4:39 pm

şahsen ben attım
umarım işe yarada suçet görürüz dizide Aşık
Su/çet

Su/çet

MesajKonu: Geri: SuÇet için MAİL KAMPANYASI   SuÇet için MAİL KAMPANYASI I_icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 1:31 pm

Ben de attım... Umarım boşa gitmez=/ suuuuuçeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetttttttttttttttttttttttttttsuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuÇeeeeeeeeeeeeeeeetttttttttttSuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuÇeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeettttttttttttttttSuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuÇEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEETTTTTTTSUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUÇEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT...........(böyLe gidiyor....)) Biz vazgeçmeyeceğiz!! Ama yönetmenLer AyÇet'ten vazgeçse iyi oLacak!!! Hemmmdeeee ççooookkk iyiiii!!!!!!!!!!!!

SuÇet için MAİL KAMPANYASI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Burak Özçivit Rolü İçin Asker Tıraşı Oldu