Su MABEYNCİ & Çetin ATEŞOĞLU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Su&Çetin Hayranlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

4 AŞK CANAVARI

2 posters

Hangi Çift Yakışıyor
su-çet
4 AŞK CANAVARI I_vote_lcap100%4 AŞK CANAVARI I_vote_rcap
 100% [ 3 ]
su-ali
4 AŞK CANAVARI I_vote_lcap0%4 AŞK CANAVARI I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
su-demir
4 AŞK CANAVARI I_vote_lcap0%4 AŞK CANAVARI I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 3

YazarMesaj
serifezehra

serifezehra

4 AŞK CANAVARI Empty
MesajKonu: 4 AŞK CANAVARI   4 AŞK CANAVARI I_icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 5:02 pm

*Arzu;saf kalpli-biraz kıskanç-yumuşak yüzlü-sevilmek isteyen birisidir.
*Ali ise kötü kalpli-ukela-sert yüzlü[gerektiğinde yumuşak yüzlü[kızlar için] her kızı elinde oynatan birisidir.

Arzu annesi [Biricik]podyum düzenlemiştir.podyumda Arzu’da vardı.podyumdan sonra ün kznmştr.Ali Arzu’yu görür,beğenir ama aşık değildir.arkadaşı Arda ile Arzu için iddiaya girerler.iddia şudur:Arzu ile kim bir gece geçirirse o kazanacaktır ortaya abralarını ve yazlıklarını koyarlar ama arda kazanacağına iddialıdır.arda plan uygulamak için eve gider.ali arda gittikten sonra arzuyu arar.
Arzu:efendim
Ali:ben ali yarın bir yerde buluşalım mı?
Arzu:benim kadın delileri ile işim olmaz...
Ali:o da nereden çıktı arzucum!
Arzu:sen kendin daha iyi bilirsin.
Ali.yapma ama güzelim
[ilk defa birisi arzuya iltifat etmiştir,telefona yönelir]
Arzu:tmm yakışıklım yarın İstinye parkında görüşelim.[yakışıklımı ağzından kaçırır.]
[ali şaşırmıştır ve...]
Ali:tmm.güzelim saat:11.30’da görüşelim,der ve telefonu kapatır.
[arzu aliye kanmıştır.yarın İstinye parkında görüşecektir.bunu hemen en yakın arkadaşı Suya söylemelidir.ama öncelikle su’da bir şeyle yaşamıştır]
Arzunun annesi biricikin podyumunda su’da vardır.babası ünlü iş adamı ve ileri zengin ailelerdendir.bütün erkekler arkasından koşmaktadır fakat birisi hariç....
-1.bölümün sonu-
Alkış Alkış Alkış Alkış Kurallara Uy Kurallara Uy Kurallara Uy Hep Beraber Hep Beraber 4 AŞK CANAVARI 997348
2.ßölüm

Su çetin hariç hiç kimseye yüz vermemiştir.Çetin su’ya aşık olmuştur,onu hergün her saat her dk. İzlemektedir.Su arkasından birisinin takip ettiğini fark etmiştir.sol virajda durup,arabasından iner.çetin’in arabasına yönelir.çetin heyecanlanmıştır.su çetinin arabasına biner ve ne olduğunu sora ama su çetin’in yüzüne bakmamıştır.sorusunu sorduğu anda kafasını çevirir.birde ne görsün...Çetin’in o yakışıklılığını gördüğü anda büyülenmiştir.çetin ise su’yun güzelliği karşısında o da büyülenmiştir.[konuşma başlamıştır]
Çetin:e-efen*dim,dedi kekeleyerek.
Su:siz kim-kimsiniz,dedi o da kekeleyerek
Çetin:ben sizin gittiğiniz okulda son sınıf öğrencisiyim.
Su:bende son sınıf öğrencisiyim,dedi
Çetin:ben seni seviyorum su,gece-gündüz seni takip ediyorum,dedi
Su:sen ne diyorsun.beni sevdiğini mi,inanamıyorum Allah’ım...
Çetin:evt,ben senden benimle sevgili olmanı istiyorum.
[Su birkaç saniye düşünür ve şöyle cevap verir.]
Su:Tmm.ama bir şartım var.kabul edersen...
Çetin:tabii ki kabul ederim sen dağları aş desen aşarım
Su:tmm.o zaman şartım şu:benim kalbmi çal!
Çétin:tmm.sevdiğim kız...
Su:iyi günler çetin
Çetin:bana kısaca çet diyebilirsin.
Su:tmm.çet
Çetin:güle güle sevdiğim kız...
[su arabasına yönelir ve birkaç dakika durup gider.]
Çetin ise...
2.ßölümün sonu

En son serifezehra tarafından Paz Şub. 20, 2011 6:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : 2.ßölümü yazacak bir yer bulamadım)
Su/çet

Su/çet

4 AŞK CANAVARI Empty
MesajKonu: Geri: 4 AŞK CANAVARI   4 AŞK CANAVARI I_icon_minitimePaz Şub. 20, 2011 5:06 pm

Tebrik ederim çok güzeL oLmuş Gülümsemek 2. bölüm ne zaman çok merak ettim Alkış Alkış Alkış Alkış Alkış
serifezehra

serifezehra

4 AŞK CANAVARI Empty
MesajKonu: şimdi veriyorum ama nasıl vereceğim yeri bulamıyorum   4 AŞK CANAVARI I_icon_minitimePaz Şub. 20, 2011 6:54 pm

Su/çet demiş ki:
Tebrik ederim çok güzeL oLmuş Gülümsemek 2. bölüm ne zaman çok merak ettim Alkış Alkış Alkış Alkış Alkış
Göz Kırpmak
Su/çet

Su/çet

4 AŞK CANAVARI Empty
MesajKonu: Geri: 4 AŞK CANAVARI   4 AŞK CANAVARI I_icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 2:08 pm

Ben de hiç biLmiyorum=/ Yeni üye oLdum sayıLır zaten..

4 AŞK CANAVARI
1 sayfadaki 1 sayfası