Su MABEYNCİ & Çetin ATEŞOĞLU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Su&Çetin Hayranlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Psikolojim Bozuldu

YazarMesaj
miss-yildiz

miss-yildiz

Psikolojim Bozuldu Empty
MesajKonu: Psikolojim Bozuldu   Psikolojim Bozuldu I_icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 7:14 pm

Psikolojim Bozuldu

Filmden sonra psikolojisinin bozulduğunu söyleyen Burak Özçivit, "Filmden sonra psikolojim çok bozuldu" dedi.

"Orada Neler Oluyor" programına konuk olan "Zoraki Koca" dizisinin yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit, rol aldığı "Musallat" filmiyle ilgili konuştu. 16 Kasım'da vizyona girecek filmde çok farklı bir rolle izleyicinin karşısına çıkacak olan Özçivit, halk arasında 'üç harfliler' olarak adlandırılen ve hep, korku, endişe ve dehşet duygularını çağrıştıran 'cinleri' konu alan film için, "Çekimler başlamadan önce yaklaşık iki ay evde hazırlandım. Bir buçuk ayda da filmi çektik. Çok zorlandığım sahneler oldu. Kriz sahnesi olsun, çarpılma sahnesi olsun. İlk görüşmeye gittiğimde, 'Çarpıl bakalım' dediler. Gerçekten çok şaşırdım. Bu zorluklara rağmen güzel bir film olduğunu düşünüyorum" açıklamasını yaptı. Filmden sonra psikolojisinin bozulduğunu ifade eden Özçivit, "Evde tek başıma, hiçbir yardım almadan çalıştım. En zor sahne çarpılma sahnesiydi. Senaryoyu görünce 'Acaba yapabilir miyim' diye şüphe duydum ama daha sonra yapmaya karar verdim. Filmden sonra psikolojim çok bozuldu" dedi.

Kaynak:hurriyet.com.tr
http://www.smf123.net/s1/burakclb/index.php?action=reminder

Psikolojim Bozuldu
1 sayfadaki 1 sayfası