Su MABEYNCİ & Çetin ATEŞOĞLU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Su&Çetin Hayranlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bir Öpücük Aralarını Açmadı!

YazarMesaj
miss-yildiz

miss-yildiz

Bir Öpücük Aralarını Açmadı! Empty
MesajKonu: Bir Öpücük Aralarını Açmadı!   Bir Öpücük Aralarını Açmadı! I_icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 7:43 pm

Bir öpucük aralarini açmadi!

5/3/2009 14:01

Baba Ocağı dizisinin yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit, rol arkadaşıyla tutkulu öpüşmesi nedeniyle arasının açıldığı sevgilisi Zeynep Dörtkardeş ile barıştı. Yeşilçam Ödül gecesine birlikte gelen çift basın ordusunun ilgisiyle karşılaştı. Basının sorularını yanıtlayan Özçivit aralarına mesafelerin de girdiğini belirterek, "Aramızdaki sorunları çözmek için tekrar bir araya geldik ve barıştık" dedi.

Baba Ocağı dizisindeki öpüşme sahneleriyle magazin gündemine bomba gibi düşen yakışıklı oyuncu Burak Özçivit bu sahnelerin ardından sevgilisi Zeynep Dörtkardeşler'le yollarını ayırmışlardı. Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit dizide Ceren Hindistan'la rol gereği öpüşünce sevgilisi Akasya Durağının Tuğçesi Zeynep Dörtkardeşler kıskançlık krizi nedeniyle ayrılmışlardı.
Yaklaşık 15 gün ayrı kalabilen sevgililer Yeşilçam Ödül gecesine birlikte geldi. Basın ordusunun ilgisiyle karşılaşan çift soruları yanıtladı. Özçivit, 5 yıllık ilişkilerinin olduğunu belirterek, "Bu yıl Muğla'da dizi çekmemden dolayı aramıza önce mesafeler girdi. Ardından da dizideki rol arkadaşımla öpüşme sahnelerim. Sonuçta ben bir oyuncuyum sadece işimi yaptım. Öpüşme sahnelerinden sonra aramızda bazı sorunlar yaşadık. Uzakta olmam nedeniyle yüzyüze konuşamadık. Bugün İstanbul'a gelerek aramızdaki sorunları çözdük ve barıştık" dedi.

Zeynep Dörtkardeşler ise sevgilisiyle uzakta olmaları nedenyile sık görüşemediklerini belirterek, "Ben zaten Burak'ı hiç göremiyorum. Bu tür haberler çıkınca üzüldüm. Aramızda şuan hiçbir sorun yok" diye konuştu.

Yakışıklı oyuncuya sevgilisinin barışma şartı ise öpüşme yasağı koyduğu söyleniyor.
Bir Öpücük Aralarını Açmadı! Burakzeynepa

http://www.smf123.net/s1/burakclb/index.php?action=reminder

Bir Öpücük Aralarını Açmadı!
1 sayfadaki 1 sayfası