Su MABEYNCİ & Çetin ATEŞOĞLU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Su&Çetin Hayranlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ünlü Olacağını Bilyormuş

YazarMesaj
miss-yildiz

miss-yildiz

Ünlü Olacağını Bilyormuş Empty
MesajKonu: Ünlü Olacağını Bilyormuş   Ünlü Olacağını Bilyormuş I_icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 7:45 pm

Baba Ocağı dizisinin yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit çocuk yaşlarda birgün ünlü biri olacağını hissettiğini söyledi. Özçivit,"Küçük yaşlarda ileride birgün tanınan birisi olacağımı hissediyordum. Nasıl tanınacağımı nerde tanınacağımı bilmiyordum" dedi.

Baba Ocağı dizisinin yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit çocukluk dönemlerinde ileride bir gün ünlü biri olacağını hissettiğini söyledi. Şuana kadar 3 dizi ve 1 sinema filminde başrol oynayan 24 yaşındaki Özçivit, bir gün tanınacağını ancak nasıl gerçekleşeceğini ve hangi meslekle olacağını bilmediğini ifade etti. Küçük yaşlarda Bizimkiler adlı diziyi çok izlediğini belirten Özçivit, "O yıllarda TRT de Bizimkiler dizisini izlerdik. Çok severdim. Hatta beğenerek izlediğim oyuncu Engin abi şimdi Baba Ocağı dizisinde babamı oynuyor" dedi.

Lise dönemlerinde ise "Deliyürek" dizisini çok beğendiğini ve fanatik izleyicilerinden biri olduğunu da sözlerine ekleyen yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, "Lise dönemimde ise Deliyürek dizisini severek izliyordum hatta fanatiklerindendim. Bir gün tanınacağımı biliyordum ama nerde nasıl hangi sektörde olacak onu bilmiyordum. Aynı zamanda futbol oynuyordum, ya futbol yada başka bir alanda tanınmayı beklerken babamın desteği ile Best Model yarışmasına girdim. Türkiye birincisi seçilince dikkat çektim ve oyunculuğa yöneldim. Tanınma ama sebep olan kişi babamdır. Hayatımda ilk seti ise ilk dizim olan eksi 18 adlı dizime başlarken gördüm. Kamera arkasının bu kadar kalabalık olacağını bilmiyordum" diye konuştu.

05/04/2009 UCANKUŞ
http://www.smf123.net/s1/burakclb/index.php?action=reminder

Ünlü Olacağını Bilyormuş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ünlü Mankenler De Podyumda