Su MABEYNCİ & Çetin ATEŞOĞLU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Su&Çetin Hayranlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Lafoloji [İçinde Sinem Kobalda Var]

YazarMesaj
haticee_
Isınan Üye
haticee_

Lafoloji [İçinde Sinem Kobalda Var]  Empty
MesajKonu: Lafoloji [İçinde Sinem Kobalda Var]    Lafoloji [İçinde Sinem Kobalda Var]  I_icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 9:37 pm

-"150 kişilik düğün yapacağız ama sadece annemle babam geliyor. Davetli olmak isteyenlerin bilgi ve fotoğraf göndermesini rica ederim!" -Gazete ilanıyla düğününe davetli arayan Ukraynalı gelin

"Yaşam felsefem şu; Tanrı zar atmaz! Şanslı olduğuma inanıyorum ama sadece şans yetmez. Şansının hakkını vermezsen bir yere gelemezsin!" -Sinem Kobal

"Halden üç kasa limon alıp 'silikonsuz, sulu, taze bunlar' diye satarken zabıtaya yakalandım. 'Ben Fahrettin Aslan'ın oğluyum' dedikçe; 'Ben de başbakanın oğluyum' diye tezgahıma el koymaya çalıştı." -Mehmet Aslan

"Koğuşlara sauna yaptırılsın, masaj hizmeti verilsin, yataklara ipek çarşaf serilsin. Her koğuşa erotik kanallı kablolu yayın kurulsun. Mahkumlara estetik yapılsın!" -Bulgaristanlı 500 mahkumun Adalet Bakanlığı'ndan talep listesi!

"Bedenimizi sevip, onu onurlandırmalıyız ama biz kadınlar sadece düzgün bacaklar ya da çekici yüzlerden ibaret değiliz. Güzel birer ruhuz..." -'Clarita's Way'in yazarı Clara Armam

"Son dönemde erkekler çok eşli olma isteklerini, 'Issız Adam' tribine bağladı. Zaten hep böyle bir kılıf aranıyordu; geçmiş olsun, sonunda bulundu. Bir de günah çıkarabilecekleri cici bir filmleri oldu" -Ebru Destan

Lafoloji [İçinde Sinem Kobalda Var]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Sinem Kobal Göklerde
» Sinem Var!
» Sinem Kobal (Su)
» Sinem Benim Veliahtım
» Sinem Kobal’ı Rahat Bırakın!