Su MABEYNCİ & Çetin ATEŞOĞLU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Su&Çetin Hayranlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

"Oğlumun Babasını Ben Oynamak İsterim"

YazarMesaj
miss-yildiz

miss-yildiz

"Oğlumun Babasını Ben Oynamak İsterim" Empty
MesajKonu: "Oğlumun Babasını Ben Oynamak İsterim"   "Oğlumun Babasını Ben Oynamak İsterim" I_icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 12:57 pm

Oğlumun babasını ben oynamak isterim"
İHA
Giriş Saati : 09.05.2009 17:24
Güncelleme : 09.05.2009 17:24
Yeni Haber
Muğla'nın Yatağan ilçesine bağlı Bozüyük beldesinde çekimleri süren "Baba Ocağı" dizisinin yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit'in babası Bülent Özçivit dizi setine gelerek oğlunu ziyaret etti. Çekimleri izleyen baba Özçivit, bundan sonraki dizide oğlunun babası rolünü oynamak istediğini söyledi.
Baba Ocağı dizisinin yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit'in babası Bülent Özçivit geçtiğmiz günlerde Baba Ocağı setini ziyaret ederek uzun süreden beri görüşemediği oğluyla hasret giderdi.

Çekimleri yakından izleyen baba Özçivit bundan sonraki dizilerde oğlunun babası rolünü oynayabileceğini söyledi. Çekim arasında oğlunun dizideki babası olan usta oyuncu Engin Şenkan'la tanışan baba Özçivit oğlunun oyunculuğuyla ilgili bilgi aldı.

Burak Özçivit'in dizideki babası Engin Şenkan, "Burak genç bir oyuncu olmasına rağmen iyi oynuyor. Kendisini tebrik ediyorum. İleride çok iyi yerlere gelebilecek bir oyuncu. Azimli çalışkan ve başarılı bir oyuncu. Ayrıca Burak'ı oğlum gibi seviyorum" dedi.

Burak Özçivit'in babası Bülent Özçivit, bu diziden sonraki dizide oğlunun babası rolünü oynamak istediğini belirterek,"Oyunculuk yapmak isterim. Bundan sonraki dizide oğlumun babası rolünü oynamayı isterim" dedi.
http://www.smf123.net/s1/burakclb/index.php?action=reminder

"Oğlumun Babasını Ben Oynamak İsterim"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Babasını Örnek Alıyor