Su MABEYNCİ & Çetin ATEŞOĞLU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Su&Çetin Hayranlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Babasını Örnek Alıyor

YazarMesaj
miss-yildiz

miss-yildiz

Babasını Örnek Alıyor Empty
MesajKonu: Babasını Örnek Alıyor   Babasını Örnek Alıyor I_icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 7:21 pm

Babasını örnek alıyor

]Zoraki Koca dizisinde oynayan manken-oyuncu Burak Özçivit, gençler üzerinde rol model etkisinin olduğunu ama tipin değil karakterin önemli olduğunu vurgulayarak 'Ben babamı örnek aldım' dedi...

Kanal D'deki Zoraki Koca dizisinin yanı sıra Musallat isimli sinema filmiyle de adını duyuran Burak Özçivit, Demet Akbağ ve Kadir Çöpdemir'in sundukları 'Hiç Bunları Kendine Dert Etmeye Değer mi?' programına konuk oldu.

'Rol model' konusunun konuşulduğu programda Özçivit, "Gençler üzerinde rol model olduğumu düşünüyorum ama en başta karakter çok ağır basıyor diye düşünüyorum. Bunu da ben babamdan örnek aldım. Çünkü bu camiada ayakta durmak gerçekten çok zor. Tip evet önemli ama birilerini örnek almak zorundasınız. Tipten önce karakter önemli ben de bunu babamdan aldım" diye konuştu.

Best Model Of Turkey 2005 yarışmasında erkekler kategorisinde birinci seçilerek adını duyuran Özçivit, mankenliğe başlarken de babasının desteğiyle başladığını ifade etti ve "Babam resimlerimi yollamış. Yarışmaya girdim ve birinci oldum. Ama oyunculuk yapmayı hiç düşünmüyordum,. Teklif geldi. Yapabilir miyim bilmiyordum. İlk başta yetenek, daha sonra karakter çıkacak ki burada ayakta kalıp yürüyebilesiniz. Ben ona inanıyorum" dedi.

kaynak:televizyongazetesi
http://www.smf123.net/s1/burakclb/index.php?action=reminder

Babasını Örnek Alıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Oğlumun Babasını Ben Oynamak İsterim"